Garanti Koşulları

Tüm ürünler firmamız tarafından garanti altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Arızalı/ayıplı ürününüzü faturası ile birlikte, garanti kapsamında bire bir değişim yaptırabilirsiniz. Bünyemizde teknik servisimiz yoktur.

Turkey.Mainetti.com'a gönderdiğiniz Garanti kapsamında fabrikasyon olarak arızalı/ayıplı ürünlerin ulaşım bedeli tarafımızca karşılanmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması koşuluyla teslimat tarihinden en geç 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde yapacağınız tüm iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin UPS Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.